Loading…
Zidane tregon se a do të bëhej trajner i Barcelonës: Përgjigja e tij fyese
  • 13/10/2017 | 14:37

...

Zinedine Zidane përgjigjet në pyetjen e vështirë.


Zinedine Zidane ka mbajtur konferencën për media para ndeshjes me Getafen, e cila luhet të shtunën nga ora 16:15. Gjatë konferencës për media, Zidane është pyetur nga gazetarët nëse do të bëhej trajner i Barcelonës.

Kurse, përgjigjja e francezit ka qenë e shkurtë dhe shumë e qartë: ‘Jo, kam një zemër të bardh”.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë