Loading…
Elita po i sjellë fat Gjikos: Në Maldive ai kap peshkun e artë
  • 13/01/2018 | 14:39

...

Reperi i njohur Gjiko është duke shijuar pushimet luksoze në Maldive bashkë me të dashurën e tij, Elita Rudin.


Ata kanë ndarë me fansat e tyre në rrjetet sociale disa imazhe nga çastet e ëmbla që po kalojnë së bashku në ishujt e largët.

Reperi nga Peja duket se e pëlqen shumë plazhin, teksa së fundmi kureshtja e ka shtyrë të provojë edhe peshkimin.

Në disa fotografi që Gjiko ka publikuar në InstaStory, ai shfaqet duke provuar të kapë peshqit, teksa ia ka dalë mbanë t’i ketë në grep disa prej tyre.

Madje, një nga peshqit me të cilin ai shfaqet, duket të jetë tejet i madh dhe me shkëlqim.

Gjiko shquhet për postimet e tij qesharake dhe mjaft interesante në rrjetet sociale, me të cilat rrëmben prej fansave mijëra pëlqime dhe komente.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë