Loading…
Loriku ka gruan italiane, por djalit i mëson rrënjët shqiptare
  • 13/01/2018 | 13:57

...

Krenar për rrënjët shqiptare, Loriku dhe i biri vizituan një vend të veçantë


Futbollisti i njohur shqiptar Lorik Cana tash e disa vite e ka përmbyllur karrierën e tij në fushën e gjelbër. Ai ka krijuar familjen e tij, dhe është shumë i lumtur në krahët e bashkëshortes italiane, Monicas, dhe djalit të tij të vogël.

Cana është mjaft aktiv dhe shumë i ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e tij. Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi shumë të veçantë me të birin, ku ka treguar se së bashku kanë vizituar Muzeun e Krujës.

Mesa duket dëshira për t’i mësuar të birit për rrënjët shqiptare, ka bërë që ai të marrë rrugën drejt Muzeut të vlerave historike në Shqipëri. Ndërkohë, i vogli në fotografi duket të jetë tejet i entuziazmuar teksa sheh flamurin e kuq teksa valvitej në ballkon.

Babai i Lorik Canës zgjidhet president i klubit kosovar

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë