Loading…
Momenti magjik shfaq foshnjen që përshëndet prindërit nga barku
  • 13/01/2018 | 13:36

...

Një nënë e cila ka qenë duke bërë ekon e javës së 28-të shtatzënisë, ka marrë një surprizë të rrallë.


Siç shihet edhe nga videoja e publikuar nga “Daily Mail”, gjatë ekos djali i ka përshëndetur prindërit me dorë, ndërsa vetë ata kanë mbetur të mahnitur.

Ndërkohë, nëna e tij shprehet se i biri kur të lindë me siguri do të jete një “showman” i vërtetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë