Loading…
Humb jetën në stadium tifozi shqiptar
  • 23/09/2017 | 21:38

...

Një tifoz ka ndërruar jetë në shkallët e stadiumit Skënderbeu në Korçë, nga ku po ndiqte ndeshjen mes Skënderbeut dhe Partizanit.

I moshuari i cili ndodhej në tribunën B, ka pësuar një infarkt, prej të cilit ka ndërruar dhe jetë.

Policia sqaron se tifozi me inicialet A.T rreth 65 vjeç banonte ne lagjen numër 2 të qytetit te Korçës.

Ngjarja ka ndodhur në minutën e 20 të ndeshjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë