Loading…
Hysaj kthehet në Shqipëri me Lamborghini, policia ia bën ‘përhajër’
  • 20/03/2018 | 14:40

...

Elseid Hysaj është rikthyer në Shqipëri për tu vunë nën urdhrat e trajnerit Panuccci për miqësoren me Norvegjinë.


Shkodrani është parë dje dhe sot në qytetin e Shkodrës të udhëtojë me makinën e tij superluksoze, një “Lamborghini” që kushton rreth 200 mijë euro.

Por, Hysaj ka gjetur një surprizë të pakëndshme ditën e sotme afër makinës së tij. Nga një video që qarkullon në rrjetet sociale duket se makina e Hysajt po vëzhgohet nga disa policë.

Nuk dihet nëse ata janë aty sepse Hysaj ka bërë ndonjë shkelje apo për diçka tjetër.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë