Loading…
I ashpër me politikën: Opinionisti që TV’të s’guxojnë të ja publikojnë deklaratat
  • 20/04/2018 | 23:06

...

Emisioni satirik ‘Krejt n’rrs’ me autorë Dardan Haskun dhe Endrit Gashin, ka intervistuar një qytetar në sheshin e Prishtinës, të cilin e ka pyetur për Raportin e Progresit të Komisionit Evropian, dhe përgjigjet e tij kanë zbuluar edhe një opinionit të ri i cili mund të konkurrojë pjesëmarrësit e debateve në TV’të tona.


Ai tha se vjen nga komuna e Ferizajt, dhe nuk e dinte se ishte duke folur në një emision satirik. Por, në fund pat frikë se nuk do t’i publikohet intervista.

Edhe pse kritikoi presidentin Thaçi, duket se ja kishte frikën atij, pasi tha se nuk ishte i sigurt nëse televizioni do të guxonte që ta publikojë intervistën e tij. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë