Loading…
I bëri të mendonin se ishte pa të brendshme, por…
  • 22/10/2017 | 09:53

...

Kevina Kthjella tanimë është pjese e emisionit shumë të shikuar ‘Xing me Ermalin”, ajo është një nga super modelet e pasarelatve të Milanos.


Hyrja e saj ishte menduar të ishte shumë e përfolur, pasi ajo kishte veshur një fustan të kuq, me dekolte shumë të hapur dhe dy të çara të larta në të dyja këmbët, që e bënte të dukej se nuk kishte të brendshme.

Ajo iu afrua djemve të orkestrës duke bërë kërcime seksi dhe më pas, bëri edhe një kërcim në mes të studios me një karrige, për të krijuar akoma më shumë kureshtje për nëse kishte apo jo të brendshme.

 

Mirëpo mbasi e mbaroi kërcimin ajo e bëri një rrotullim ku në ato qaste sa nuk i doli gjithçka në pah, sepse e zhgënjeu fustani.

Megjithatë, ajo kishte të brendshme  shumë të holla, që nuk dalloheshin, sikurse sqaroi edhe moderatori i emisionit Ermal Mamaqi.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë