Loading…
I dashuri i Rihannës ishte i martuar, njihuni me ish-gruan e sheikut arab (Foto)
  • 11/08/2017 | 13:29

...

Prej javësh diva e skenave botërore Rihanna, komentohet për romancën e saj me një biznesmen arab.


Por duket se i dashuri i Rihannas ka qenë një herë i martuar para se të lidhej me këngëtaren.

Artistja 29 vjeçare u pikas për herë të parë me Hassan Jameel, familja e të cilit ka të drejtat e makinave Toyota, më parë gjatë këtij viti kur ata dhuruan një spektakël të fortë intimiteti buzë një pishine.

SONY DSC

Pas muajsh të tërë romance, britanikja The Sun raportoi se biznesmeni arab ishte i martuar me dikë tjetër përpara se të takohej me yllin e muzikës RnB. Ai u martua në vitin 2012 me eksperten e artit Lina Lazaar, por duket se të dy kanë ecur përpara në jetën e tyre në mënyrë të lumtur.

Për Jameel kjo është diçka më shumë se thjesht e dukshme, pasi nuk i ndodh kujtdo që të ketë Ririn. /Express/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë