Loading…
I ftohti evropian merr 65 jetë
  • 11/01/2017 | 23:19

...

Sipas përllogaritjes së fundit të ftohtit polar që ka goditur Evropën ka shënuar edhe shtatë të vdekur në Bullgari, shifër e cila e çon numrin e vdekjeve të përgjithshme nga i ftohti në Evropë në plot 65.


Seria e këtyre vdekjeve ka filluar nga 6 janari, me vdekjen e dy migrantëve irakianë në një stuhi dëbore, e deri te rastet më të shumta të vdekjeve të tilla që zunë vend në Poloni, transmeton gazetametro.net

Ndërsa, shumica e viktimave janë të pastrehët. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë