Loading…
I lodhur nga trafiku i dendur, një 28-vjeçar gjen një zgjidhje spektakulare për të qarkulluar më lehtë
  • 01/12/2017 | 08:50

...

Rugët e ngarkuara me vetura, e të pakalueshme nganjëherë për këmbësorët nuk i pëlqejnë askujt, andaj njerëzit nëpër botë përdorin mënyra të ndryshme për t’i gjetur vetes një zgjidhje në këso situatash.


Kështu, një 28-vjeçar kinez mori një kovë bojë dhe një furçë në dorë, dhe pikturoi shenjat e trafikut, siç i bënin punë atij, trasnmenton gazetametro.net

Mediet kineze raportojnë se në rajon e trajtuan situatën me mjaft humor dhe i thanë 28-vjeçarit se, sikur të ishte kaq e lehtë të ndryshoheshin shenjat rrugore, të gjithë do të kishin parkingun e tyre personal para derës së shtëpisë.

Për më shumë ndiqneni viden më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë