Loading…
I mençuri lëshon rrugë? Video me të cilën po qesh e gjithë bota
  • 15/02/2018 | 19:09

...

Nëse kjo është e vërtetë, atëherë në këtë rast kemi dy të mençur, transmeton gazetametro.net


Vetëm se i pari që liroi rrugë ishte xhami i një dyqani, pastaj djali./gazetametro.net 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë