Loading…
I pajisur me pistoletë, presidenti i klubit grek futet në fushë dhe kërcënon referin
  • 12/03/2018 | 10:27

...

Presidenti i klubit gre PAOK, Ivan Savvidis, e ka kërcënuar referin e ndeshjes me AEK’un pasi ky e anuloi një gol të ekipit të tij, transmeton GazetaMetro.net


“Je i vdekur” e citojnë mediat greke presidentin i cili u fut në fushë kur referi e anuloi golin në minutën e 90, që do i sillte fitoren 1-0.

Në fakt, referi së pari e pranoi golin, por pastaj e anuloi atë për pozitë jashtë loje.

Në atë moment, Savvidis u fut në fushë ndërsa në një moment vuri dorën te pistoleta. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë