Loading…
I provokon pushesit në plazh, por shikoni çka i bëjnë ata (Video)
  • 23/08/2017 | 19:45

...

Shumë persona përveç ujit zgjedhin plazhin edhe për të pushuar, por jo gjithmonë arrin të pushosh, kjo pasi ndodhin të papritura aty.


Duke e pasur parasysh që plazhet kanë një numër të madh pushuesish, pritet të takosh njerëz të ndryshëm e të të ndodhin të papritura, si në videon e mëposhtme, kur në vajzë mundohet t’i provokojë ata me lëvizjet e saj, mirëpo në fund e pëson keq, transmeton gazetametro.net
Për të parë sjellet e saj, dhe reagimet e njerëzve ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë