Loading…
I shënon dy gola Juve’s, por mposhtet (Video)
  • 11/01/2017 | 22:43

...

Atalanta e ka ngushtuar dy herë në vetëm një gol epërsinë e Juvetusit, por nuk arriti të merrte pikë nga udhëtimi në Torino. Së pari mbrojtësi Konko e ngushtoi rezultatin në 2-1, por Pjanic nga penalltia e shënoi të tretin për kampionët e Italisë. Latte Lath e zvogëloi epërsinë në 3-2 për ekipin e Etrit Berishës por kjo ishte gjithçka që arriti nga kjo përballje. Ishte kjo ndeshja e parë për Etrit Berishën, pasi i mungoi Stalantas për shkak të lëndimit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë