Loading…
I zënë vendin në tren gruas me aftësi të kufizuara, ajo zgjedhë një menyrë interesante t’u hakmirret
  • 18/01/2018 | 22:11

...

Cat Lee, një grua me njëren këmbë të lënduar ka publikuar një fotografi të dy personave të rrjetet sociale, duke u munduar t’u hakmerret pasiqë ata nuk i kanë lëshuar vendin asaj.


Në vendin ku ishin ulur ata në tren ishte e dedikuar për persona me aftësi të kufizuara dhe Lee ua ka përkujtuar këtë atyre, mirëpo burrave nuk u ka lënë përshtypje kjo aspak, dhe nuk e kanë lënë të ulet, transmeton gazetametro.net

Pas kësaj ajo ka menduar që t’u japë një mësim atyre duke u bërë publike fotografinë në Facebook e duke shkruar: Njihuni me këta zotërinj të sjellshëm. Duke udhëtuar nga Londra për në Skipton. Këta miqtë simpatik morën vendin e rezervuar nga Rach dhe unë. Si një pasagjere me aftësi të kufizuara u sqarova se përse më nevojitej vendi i rezervuar. Ata nuk lëvizën. Jam e sigurt se gratë dhe nënat e tyre do të ishin shumë krenare për ta”, shkruan Cat Lee./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë