Loading…
Ibra e shpall veten mbret të Suedisë (Foto)
  • 12/01/2017 | 09:49

...

Zlatan Ibrahimovic përveç aftësisë së tij si lojtar, ai njihet edhe për gjeste që bën, sidomos kur përdor shumë fjalë duke lavdëruar veten.


Kësaj rradhe, sulmuesi ka postuar në rrjetin e tij social në Instagram, një dizajn duke krahasuar veten me mbretin e Suedisë, Karl Gustafin.

Për më shumë, shikoni se çfarë ka postuar ai./gazetametro.net

 

Carl XVII Guztaf

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë