Loading…
Ideja qesharake: Dy persona me një mantel, për të hyrë me një biletë në kinema
  • 19/02/2018 | 09:49

...

Njëri prej shokëve ka hipur mbi shpatullat e tjetrit dhe kishin vënë një mantel përmbi. Personi që qëndronte sipër, mbante qëndrim serioz, sikur çdo gjë të ishte normal dhe do të blinte një biletë për të shikuar film në kinema.


Megjithatë, shitësi i biletave e vërejti se diçka nuk ishte në rregull.

“Sikur të kisha qenë shitësi, vërtetë do u kisha dhënë një biletë për këtë përpjekje”, ka shkruar një person në rrjetet sociale.

Gjithçka është një përpjekje e dy të rinjve për të bërë një mashtrim të dokumentuar me video apo ‘prank’. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë