Loading…
Identifikohet këmbësori që vdiq në autostradën Ibrahim Rugova
  • 13/08/2017 | 14:05

...

Policia e Kosovës ka njoftuar se tashmë identifikuar personi që vdiq dje në autostradën “Ibrahim Rugova”, pas një goditje që mori nga vetura në lëvizje.

“ I dyshuari mashkull K/ Shqiptar gjersa ishte duke drejtuar automjetin në autostradë, ka goditur një këmbësor mashkull. Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor në vend të ngjarjes. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore  për obduksion, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe  dërguar në mbajtje. Personi i aksidentuar është identifikuar nga familjaret”, thuhet në raport të policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë