Loading…
Instagram sjell risinë e re që të gjithë prisnim
  • 07/07/2017 | 23:00

...

Pasi lajmëroi se do të sjellë opsionin“favorites”, një mënyrë krejtësisht e re për të shpërndarë fotografi me grupe të caktuara njerëzish, rrjeti social më i madh për shpërndarjen e fotografive, Instagram, ka sjellë një risi tjetër.

Përditësimi më i ri do të ndryshojë mënyrën se si ndjekësit lejohen t’u përgjigjen postimeve që bëjnë ndjekësit e tij në “story”.

Përdoruesit tani do të jenë në gjendje t’i përgjigjen një historie të veçantë gjatë përdorimit të aplikacionit, me një foto ose video.

Tipari i ri do të futet në të dy përdoruesit e iOS dhe Android duke filluar që sot, sipas Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë