Loading…
Interi zyrtarizon transferimin e lojtarit
  • 11/01/2017 | 17:15

...

Interi zyrtarisht ka konfirmuar transferin më të ri.


Roberto Gaggliardini është lojtari më i ri i klubit italian i cili i’u bashkua ‘Zikaltërve’ si huazim me obligim blerje.

22 vjeçari ka kaluar me sukses teste mjekësore të mërkurën dhe klubi ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e tij.

Lojtari do të jetë në huazim deri më 30 qershor të vitit 2018, raporton gazetametro.net

gaggliardini

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë