Loading…
Ish e dashura e Ronaldos mahnitëse në bikini
  • 14/01/2018 | 12:07

...

Supermodelja e famshme, Irina Shayk po kalon ditë të mira në një vend bregdetar.


Shayk duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim pas angazhimeve të shumta.

Ajo ka pozuar me bikini, dhe padyshim që duket shumë seksi.

Kujtojmë se muaj më parë, Shayk është bërë nënë për herë të parë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë