Loading…
Ish-mbrojtësi i Bayern’it: Ronaldo s’do të durohej nga lavdërimi nëse do të ishte në vend të Messit
  • 13/10/2017 | 10:53

...

Martín Demichelis, ish-mbrojtësi i Bayern Munichut dhe Manchester Cityt është tallur me Cristiano Ronaldon.


Ish-reprezentuesi i Argjentinës, Martín Demichelis, ka komentuar kualifikimin e Argjentinës në Botërorin “Rusia 2018” pas fitores ndaj Ekuadorit.

Më meritoni për këtë kualifikim ishte Lionel Messi, i cili realizoi tre gola në këtë takim, shkruan Express.

GRA113 CORNELLÀ DE LLOBREGAT (BARCELONA), 11/08/2016.- El defensa argentino Martín Demichelis charla con los medios durante su presentación como nuevo jugador del RCD Espanyol, en la que ha prometido todo el compromiso con el proyecto blanquiazul y asegura que llega “para ayudar”. EFE/Marta Pérez

Ish-mbrojtësi i Bayern Munichut dhe Manchester Cityt thotë se Ronaldo nuk do të durohej nga lavdërimi nëse do të ishte në vend të Messit.

“Nëse Ronaldo do ta bënte atë që e bëri Messi, ai nuk do të ndalej duke folur për golat e shënuar, për Topat e Artë dhe veturat. Për mua Messi është jashtëtokësor”, ka deklaruar Demichelis.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë