Loading…
Ish-prokurorja e EULEX kujton Kosovën: Flet për mantiat, Mitrovicën e Rugovën
  • 27/05/2018 | 21:01

...

Në pjesën e fundit të emisionit “Jeta” të KTV-së, ishin dy të ftuar të tjerë të cilët jetojnë në Angli.


Njëri është shqiptar ndërsa tjetri anglez.

Pyetjet ishin të njëjta për të dytë dhe intervista u realizua në gjuhën angleze.

Ish-prokurorja e Eulexit, Maria Bamieh dhe Kryetari i rrjetit të bizneseve shqiptare në Britani, Artan Llabjani iu përgjigjen pyetjeve.

Se për çfarë pyetje ishin dhe çfarë përgjigje morëm, kuptoni përmes intervistës më poshtë.

Më të fundit
...
  • 16/01/2019 | 12:37
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë