Loading…
Ja si do të jetë iPhone 8 (Foto)
  • 15/06/2017 | 17:54

...

Kohëve të fundit është folur mjaft shumë rreth iPhone 8 të ri dhe tani duket sikur mund të kemi një pamje të panelit të përparmë dhe të pasmë të telefonit më të famshëm në botë.


Apple pritet të lansojë modelin e ri të telefonit të saj – iPhone 8 me një dizajn krejtësisht të ri mbi modelet ekzistuese dhe foto e mësipërme e tregon qartë këtë.

Apple do të shënojë 10 vjetorin e iPhone me lansimin e iPhone 8 të tyre, ne presim të shohim tre modele dhe variante të reja të iPhone 8 këtë vit. Më parë është thënë se iPhone i ri do të vijë me trupin prej qelqi dhe një kornizën anësore prej çeliku, dhe pamja në foto duket e saktë.

Pamja e mësipërme tregon qartë kamerën e pasme të dyfishtë që është thënë se do të vijë në iPhone këtë vit dhe gjithashtu tregon se telefoni i ri i Apple do të vijë pothuajse pa korniza fare. Por ky është një ndryshim i rëndësishëm nga ekrani i iPhone 7 që mund të shihet në foto më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë