Loading…
Ja si dukeshin fytyrat e njohura kur ishin fëmijë, në mesin e tyre edhe Luana Vjollca
  • 07/12/2017 | 16:11

...

Padyshim vipat shqiptarë janë ndër personazhet më të komentuar  dhe më të përfol në vend.


Ata komentohen thuajse për çdo gjë, duke vazhduar që tek jeta e tyre personale, famën e tyre, skandalet që ata shkaktojnë  e deri tek projektet e tyre televizive.

Sot do t’i shohim në një këndvështrim tjetër. Pikërisht në ata vite kur ishin të “pafajshëm”. Në fotot që do shikoni më poshtë do të shikoni personazhe se Alketa Vejsiu, Ardit Gjebrea, Luana Vjollca, Amarda Toska, Ermal Mamaqi, Arbana Osmani, Enca Haxhia, Samanta Karavello dhe Bleona Qerreti.

Bleona Qereti

Ardit Gjebrea

Amarda Toska

Ermal Mamaqi

Arbana Osmani

Samanta Karavello

Turian Hysaj

Luana Vjollca

Enca Haxhia

Fatma Haxhialiu

Alketa Vejsiu

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë