Loading…
Ja si e festoi Kylie Jenner ditëlindjen dhe sa vjet mbushi (Foto)
  • 11/08/2017 | 12:06

...

Bukuroshja dhe ylli i ri amerikan ka festuar ditëlindjen.


Kylie Jenner ka mbushur 20 vite dhe ka postuar foto nga festa e saj në rrjetet sociale.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Ajo, tejet seksi ka pozuar vetëm në të brendshme dhe duket bukur. Jenner vazhon të çmend Instagramin me linjat e saj perfekte.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë