Loading…
Ja si e parkoi veturën një mërgimtar nga Zvicra (Foto)
  • 09/08/2017 | 17:09

...

Mërgimtarët tanë janë bërë objekt akuzash, dhe jo pa të drejtë.

Përveç askidenteve të shumta që po shkaktojnë në trafik, ata po dëshmojnë çdo ditë e më shumë se jeta në perëndim nuk i ka gdhendur fare, shkruan vizioni.info.

Ky fakt bazohet në mënyrën se si bashkëatdhetarët tanë parkojnë veturat.

Më shumë se gjithçka flet fotoja e mëposhtme e cila është bërë në parkingun te Grand Store në Prishtinë./Vizioni.info/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë