Loading…
Jahjaga: E ardhmja është vajzë (Foto)
  • 09/08/2017 | 21:27

...

Atifete Jahjaga, ish-persidentja e Kosovës, ka vizituar DokuFestin në Prizren, duke përçuar një mesazh nga atje.


Ajo përmes disa fotografive të publikuara në Facebook ka mbështetur porosinë “E ardhmja është vajzë”

“Sonte ne Dokufest, në këtë ngjarje kulturore që sjellë fansat e kinematografisë nga e gjithë bota në Prizren. Këtë herë në mbështetje të fuqishme për porosinë “E ardhmja është vajzë”, ka shkuruar ajo.

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë