Loading…
Januzaj drejt ekipit të ri
  • 11/01/2017 | 14:22

...

Sulmuesi kosovar, Adnan Januzaj mund të bëhet me skuadër të re gjatë këtij afati kalimtar.


Sipas të përditshmes sportive franceze, L’Equipe, skuadra e Lyonit ka shfaqur interesim për Adnan Januzaj.

Thuhet se gjiganti nga Ligue 1 do të tentoj që gjatë janarit ta blej reprezentuesin e Belgjikës nga Manchester United

Ish anëtari i ekipit belg, Anderlecht është në pronësi të ‘Djajve të Kuq’, por është i huazuar te skuadra e Sunderlandit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë