Loading…
Jay Z njofton albumin e ri ‘4:44’
  • 19/06/2017 | 16:26

...

 Jay Z ka dhënë lajmin se albumi i tij më i ri ‘4:44’ do të lansohet në fund të këtij muaji.

Albumi, i cili është duke u përfolur javët e fundit, do të lirohet për publikohet më 30 qershor ekskluzivisht për anëtarët e platformës së tij muzikore TIDAL dhe rrjetin e telefonisë mobile në Amerikë-SPRINT, shkruan NME, transmeton gazetametro.net

Lansimi është lajmëruar në Tëitter nga Tidal, e cila poashtu ndau edhe këngën e re të JAY Z, të quajtur ‘Adnis’, të cilën mundë ta dëgjoni më poshtë/gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë