Loading…
Jeni kuriozë se si do të shkojë Shën Valentini për ju? Jua thotë shenja e horoskopit
  • 14/02/2018 | 08:09

...

Ndonëse për shumë persona Shën Valentini nuk përfaqëson asgjë të veçantë sepse dashuria shprehet çdo ditë dhe jo vetëm një ditë të vitit, sërish, sidomos për ata që janë në një lidhje, kjo datë ka një veçanti dhe shoqërohet me një ndjenjë kurioziteti. Ndërkohë që ata të cilët janë beqarë, presin pse jo, ndonjë lajm të mirë. A ka më bukur se të gjeni dashurinë në ditët e Shën Valentinit?

DASHI

Lidhja që keni aktualisht do të forcohet edhe më shumë në 14 shkurt, kjo është pak por e sigurtë. Nëse jeni lidhur tani afër, marrëdhënia juaj do të shkojë në një hap tjetër të cilin ndonëse shpejtë, ju e dëshironi ndaj mirë do bëni. Rregullohuni bukur dhe gjithçka do të shkojë perfekt!

DEMI

Me siguri po prisni një dhuratë luksoze nga partneri juaj pasi këtë vit gjithçka doni është luksi dhe paratë. Por duke qenë se keni pritshmëri shumë të larta, nuk do ta kënaqni shumë egon tuaj. Kini diçka parasysh: Partneri juaj po bën më të mirën e mundshme dhe ulni standartet që as nuk ju kanë hije!

BINJAKËT

Nëse keni një dashuri të kaluar për të cilën sërish ndizeni dhe sot si herën e parë, merreni iniciativën e një takimi këtë Shën Valentin pasi për ju do të jetë ritakimi më i bukur që keni bërë ndonjëherë. Pas këtij moment, i gjithë viti do t’i përkasë vetëm dashurisë për ju.

GAFORRJA

Dita e Shën Valentinit do të jetë përfektja që ju t’i “përzieni” gjërat siç duhet për të kaluar një natë pasionante me atë që doni. Nëse vini re se në marrëdhënien tuaj ka kapluar rutina, mos ngurroni të dilni jashtë kornizave sepse partneri me siguri do ju ndjekë dhe do e vlerësojë mendimin tuaj. Nëse dini ta bëni siç duhet, nesër ju pret aventurë e këndshme!

LUANI

Standarte shumë të larta apo jo? E di sepse kështu jeni ju, megjithatë këtë Shën Valentin do ju funksionojë ajo që kërkoni. Do kaloni një natë speciale dhe të kuruar siç ju e doni më së miri. Nuk jeni në një lidhje? S’është dita më e mirë për të gjetur shpirtin binjak, por mund të kaloni një natë të paharrueshme me një të panjohur.

VIRGJËRESHA

Ky do të jetë Shën Valentini i ëndrrave për ju Virgjëreshë! Duhet të falenderoni Venusin, planetin e dashurisë që do jua sjelli gjërat siç ju i doni, në detaje. Nëse nuk jeni në një lidhje, bëni mirë të testoni fuqinë tuaj të dukjes mirë. Nuk i dihet kurrë se kë mund të impresiononi.

PESHORJA

Shampanjë dhe trëndafila të kuq, gati! Ky do të jetë një nga Shën Valentinet më romantike që mund të keni kaluar ndonjëherë dhe kjo sepse ju e meritoni të shpërbleheni një ditë të vitit për gjithë dashurinë që jepni pjesën tjetër të ditëve.

AKREPI

Ndonjëherë, është seksi që mos bësh asgjë të zakonshme si të gjithë apo jo? Ju Akrepë jeni të paparë për këtë. Do  kaloni një Shën Valentin në shtëpi, si çdo ditë tjetër, por më pas në krevat, ju do dini si ta ktheni këtë ditë në të paharrueshme.

SHIGJETARI

E dimë që kjo festë nuk është tek të preferuarat tuaja sepse ju jeni më tepër për festa të tipit: “beqarë përgjithmonë, të lirë dhe të dashurueshëm kurdoherë”. Megjithatë Shën Valentini ekziston dhe s’keni si ta hiqni nga kalendari. Mendoni diçka të veçantë por mos u përpiqni të kamofoloni faktin se kjo festë nuk iu impresionon. Fundja, të qenit të sinqertë është seksi.

BRICJAPI

Shën Valentini do të jetë juaji nësi nuk i keni shprehur ende ndjenjat dikujt që dashuroni. Ju mund ta bëni Bricjap dhe ai që dashuroni do jua kthejë mbrapsh të gjithë mundin! Nëse nuk e keni një të tillë, ju e dini se të kalosh kohë të mirë me veten, ndonjëherë është edhe më bukur se sa të rrethohesh me persona jo interesantë.

UJORI

Mund të jetë ndryshues jete ky Shën Valentin për juve Ujorë. Mjafton që t’ja nisni vetë me deklaratat e dashurisë dhe të mos keni ndrojë. Fundja, nëse nuk jua kthejnë dashurinë, s’është fundi i botës por t’i mbani ndjenjat përbrenda, kjo po është torturuese.

PESHQIT

Mbylleni një herë e përgjithmonë derën e të shkuarës dhe mos shkelni më kurrë atje! Bëjani këtë dhuratë vetes këtë Shën Valentin dhe nuk i dihet, mund të trokisni gotat me një dashuri të re, të freskët dhe që do ju intrigojë gjithë vitin.

/Blitz.al/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë