Loading…
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez duken totalisht të dashuruar (Foto)
  • 19/06/2017 | 20:11

...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez dukeshin totalisht të dashuruar, përderisa shijonin një shëtitje në qyetin e dashurisë, Parisin.

Çifti të cilët filluan lidhjen e tyre në muajin mars, u fotografuan të përqafuar, dorë për dore , ata dukeshin të pandashëm.

Në njërën nga fotografitë, këngëtarja dhe Alex shikonin njëri tjetrin me plot dashuri./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë