Loading…
J.Lo merr dhuratë nga Drake, qafore 100 mijë dollarëshe (Foto)
  • 12/01/2017 | 11:00

...

Lajmet më të fundit për qiftin ,tregojnë se lidhja e tyre po bëhet gjinjë e më serioze.

Në natën e vitit të ri J.LO kishtë vënë qaforen e saj prej diamanti, të dhuruar nga i dashuri i saj, reperi Drake. Sipas burimeve të revistës People, Drake bleu qaforen 100 mijë dollarëshe , të cilat e pati J.Lo në klubin Hakkasan në Las Vegas.

44

Dhurata mahnitëse , të cilën çdo femër e deëshiron, thuhet të jetë 25 karatëshë/gazetametro.net

1484179642_65e68f7bd1c4921c0634a5e548139d05

1484179672_b129d90f9a458f0f19d64bc44197600b

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë