Loading…
Jennifer Lopez stërvitje në jahtin luksoz, tregon format super seksi |FOTO
  • 09/08/2018 | 19:06

...

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez ka treguar format perfekte ndërsa bënte stërvitje në jahtin luksoz me të dashurin Alex Rodriguez.


Siç dihet, Jlo punon shumë për të ruajtur trupin e saj mahnitës. Edhe pse me pushime këngëtarja dhe aktorja e njohur nuk harron të bëjë ushtrime fizike.

E në fakt kjo vërteton se pse është gjithmonë në super formë, edhe pse pak ditë më parë bëri plot 49 vjeçe.

Ndërkohë çifti i famshëm aktualisht ndodhet me pushime në Itali.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë