Loading…
Jo vetëm të pasmet, por edhe gjoksin e ka bombastik Bebe Rexha
  • 19/04/2018 | 23:41

...

Njihet për të pasmet e formësuar.


Por, këngëtarja Bebe Rexha nuk mund të kalohet pa u komentuar edhe për gjoksin bombastik, shkruan lajmi.net

 

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se në fokus kanë gjoksin që padyshim se ngacmon imagjinatën mashkullore.

Edhe bukuria që ka në fytyrë pas grimit profesional bie në sy gjithashtu!

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë