Loading…
Jolie dhe Clinton janë kushërira: Lexoni disa të famshëm që kanë lidhje gjaku
  • 11/01/2018 | 18:30

...

Shumë persona të famshëm botëror kanë lidhje gjaku mes vete, lidhje këto që as vetë këta nuk i kanë ditur derisa janë bërë të njohur për botën.


Aktorja e famshme e Holliwood-it dhe shumë e pëlqyera në gjithë botën Angelina Jolie është kushërirë në brenzin e 9-të me gruan më të fuqishme në botë, ish-zonjën e parë të Amerikës, Hillary Clinton, tarsnmeton gazetametro.net

Më poshtë ju sjellim disa nga të famshmit që i keni njohur por s’e keni ditur se janë të afërmë mes vete:

Justin Bieber and Ryan Gosling

Justin Bieber gjithashtu ka një pemë të madhe familjare ku mund të gjeni njerëz të famshëm. Një nga të afërmit e Justin është Ryan Gosling. Justin dhe Ryan janë kushërinjtë në brezin e 11-të.

Matt Damon and Ben Affleck
Miqtë  Matt Damon dhe Ben Affleck janë gjithashtu të afërm. Lidhja e këtyre djemve është e largët. Matt dhe Ben janë kushërinj të 10-të me njëri-tjetrin.

Nicolas Cage and Sofia Coppola

Emri i vërtetë i Nikolas Cage është Nicolas Kim Koppola, ai ka 10 të afërm në botën e kinematografisë. Më e afërta e tij është Sofia Coppola, drejtoreshë e “Lost in Translation and Marie Antoinette”, ajo dhe Nicolas janë kushërinj.

Angelina Jolie and Hillary Clinton
Kush do të kishte menduar se Angelina Jolie kishte një të afërm midis politikanëve amerikanë? Jean Cusson është paraardhësi që lidh Angelina Jolie dhe Hillary Clinton. Këto gra janë kushërinj në brezin e 9-të.

Pharrell Williams and Timbaland
Dy prodhuesit e talentuar Pharrell Williams dhe Timbaland janë të afërm gjaku. Këta muzikantë të famshëm janë kushërinj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë