Loading…
Ju kujtohet djali i vogël i gjakosur nga sulmet në Alepo, shihni si është ai sot
  • 11/01/2018 | 21:41

...

Sulmet në Alepo u konsideruan si një ndër sulmet më të egra, ku përveç militantëve vdiqën dhe u lënduan shumë civilë.


Ndër të lënduarit ka pasur edhe shumë fëmijë, por fotoja që e theu internetin në atë kohë ishte ajo e djalit të vogël që kishte humbur gjithçka nga sulmi në Alepo.

Emri i tij është Omran Daqneesh dhe ka qenë vetëm pesë vjeçar. Mediat raportojnë që ai ka mbetur jetim dhe tani është strehuar në një familje që po kujdeset për të.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë