Loading…
Ju mbaron bateria e veturës, dhe nuk e ndezni dot? Provoni këtë mënyrë të thjeshtë me litar
  • 23/11/2017 | 20:53

...

Të gjithë ju ndodhë të  mos u ndez veturë nganjëherë, dhe fatkeqësisht shumë plane prishen bashkë me të, mirëpo ekziston edhe një mënyrë tjetër për ta ndezur edhe kur të hargjohet bateria.


Kur, nuk arrini ta ndezni me qelsa, ju mund ta bëni atë me anë të njëlitari, dhe shumë shpejt madje, transmeton gazetametro.net

Për të kuptuar se si, ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë