Loading…
Jupiteri i patrembur po hyn te akrepat pasionant: Përgatituni për rovulucion seksual dhe buxhetor
  • 12/10/2017 | 22:39

...

Sipas të dhënave, kjo do të jetë periudhë me turbulenca.


Jupiteri i patrembur do të zhytet në Akrep të nderuar, një shenjë që prek seksin, lidhjet emocionale dhe pasurinë, përcjellë gazetametro.net.

Jupiteri do të jetë pjesë e Akrepit nga 10 tetori deri më 8 nëntorë, dhe jeta to të ju kthhet nga ana misterioze.

Kur të zhytet në Aktrep, Juputeri në të njejtën kohë do të mbaron një vizitë në Peshorën harmonike, një shenjë dashurie dhe një marrëdhënie që filloi më 9 shtator.

Përgatituni për një revolucion të madh, edhe atë seksual

Ndërkohë që Jupiteri ishte te Peshorja, që dëshiron drejtësinë dhe demokracinë, dhe këtyre tani po ju vije fundi, sepse fokusi i Akrepit është në pushtet, seksualitet dhe financa.

Revulucioni financiar

Akrepi mbizotoron me  “paratë e njerëzve të tjerë”, kreditë, trashëgimitë, provizionet dhe borxhet, kështu që kjo është koha ideale për planifikimin e pensionit dhe pronës.

Ju mund të shlyeni borxhet tuaja, të ulni kartelat e kreditit ose të gjeni ndonjë mënyrë për të marrë përfitime financiare.

Megjithatë, mos bini në asnjë kombinim parash ose skema piramidale, sepse paratë nuk do të vijnë tek askush brenda natës.

Revolucioni seksual

Duke pasur parasysh se Jupiteri sundon me dituri, Akrepi me seks, para jush hapen shumë hulumtime rreth kësaj teme, e cila do të ju zgjeron horizontin në dhomën e gjumit.

Jupiteri gjithashtu lidhet edhe me lirinë, kështu që shumë do të rimendonin mbi konceptin e monogamisë, edhe atë se sa thellë mund të hyjnë në një lidhje. /gazetametro.net

 

 

 

 

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë