Loading…
Justin Timberlake dhe Jessica Biel sërish prindër ? (Foto+Video)
  • 11/01/2017 | 10:10

...

Aktorja u shfaq në emisioinin e Ellen DeGeneres  të hënën në mbrëmjë , dhe ajo u pyet në lidhje me një foto të kohëve të fundit të çiftit që është shkëputur gjatë një loje të ekipit ‘Laker’.

Në një foto, Justin është parë duke vendosur duart mbi barkun e gruas së tij, e cila me sa duket ka ngjallur thashethemet e shtatzënisë.

jessica-biel-justin-timberlake

Ellen, si një komedianë klasike, vendosur të krijoi një histori të rreme nga thashethemet, dhe e telefonoj këngëtarin Justin për t’i dhënë lajmin emocionues.

Kur këngëtari u përgjigj, ai zbuloi se ishte në shtëpi me “Mbretin e Shtëpisë”, i cili është djali i tyre një vjeçar, Silas.  Ellen shpejt ia kumtoi lajmin për gruan e tij.

justintiberlake-son

“Duke folur nga shtëpia, të lajmëroj se shumë shpejt do të keni një Mbretëresha të Shtëpisë,” tha ajo. “Ne jemi këtu për t’ju thënë, dhe emri i saj do të jetë Ellen.”

Reagimi i tij ishte qesharak ‘’Oh, me padurim pres ta di se i kujt është fëmija ‘’

A do të sjellë viti 2017 çiftit një gëzim të ri çiftit mbetet të shihet. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë