Loading…
Juve e kryen me Douglas Costan
  • 19/06/2017 | 22:17

...

Mesfushori brazilian është edhe më pranë kalimit te kampionët e Italisë.


Douglas Costan pritet të jetë përforcimi i madh i Juventusit këtë afat kalimtar veror. Juve ka arritur marrëveshje me lojtarin, ndërsa sipas Tuttosport tani edhe Bayern Munichu ka pranuar shitjen e tij në Torino.

Bavarezët kanë pranuar ta shesin anësorin e tyre për 40 milionë euro te bardhezinjtë, që padyshim se do të jetë një forcë shtesë në ekipin e Massimiliano Allegrit.

Juve edhe këtë vit ka për synim kryesor triumfin në Ligën e Kampionëve, por edhe mbrojtjen e titullit në Serie A.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë