Loading…
Juventus shënon golin e dytë kundër Etrit Berishës (Video)
  • 11/01/2017 | 21:27

...

Juventusi ka dyshuar epërsinë ndaj Atalantës së Etrit Berishës.

Golin e dytë për ‘Zonjën e Vjetër’ e ka shënuar Mario Mandzukic në minutën e 34’ të ndeshjes./gazetametro.net

 


Mario Mandzukic Goal HD – Juventus 2-0 Atalanta… by Live1Goals

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë