Loading…
Juventus – Tottenham, formacionet zyrtare
  • 13/02/2018 | 19:58

...

Liga e Kampionëve rikthehet sonte me dy ndeshjet e para në kuadër të fazës së eliminimit direkt. Juventusi pret Tottenhamin në Torino, kurse Manchester City udhëton në Basel të Zvicrës, shkruan Gazeta Metro.

Këto janë formacionet zyrtare të Juventusit dhe Tottenhamit për ndeshjen që zhvillohet në Itali.

JUVENTUS (4-2-3-1): Buffon; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Pjanic, Khedira; Bernardeschi, Douglas Costa, Mandzukic; Higuain.

TOTTENHAM (4-2-3-1): Lloris; Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies; Dier, Dembele; Eriksen, Dele Alli, Lamela; Kane.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë