Loading…
Ka vdekur aktori i cili e pranoi publikisht që është homoseksual
  • 04/03/2018 | 18:17

...

Ai për rolin në filmin “MASH” ishte i nominuar dy herë në Emmy Awards.


Aktori David Ogden  Stiers, vdiq në moshën 76 vjeçare nga kanceri në fshikëzën e urinës, transmeton gazetametro.net

Stiers para dy viteve publikisht e pranoi se ishte homoseksual , duke theksuar se ishte krenar sepse jetonte në një kohë ku nuk iu është dashur ta fsheh këtë fakt./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë