Loading…
Kabineti qeveritar i Kroacisë paraqitet në mbledhje me fanella të kombëtares kroate
  • 12/07/2018 | 14:38

...

Mbrëmë Kroacia arriti që për herë të parë në histori të kualifikohet në finale të Kupës së Botës.


Kroacia arriti të kualifikohet pasi mposhti Anglinë me rezultat 2-1, në vazhdime, pas një loje interesante, transmeton gazetametro.net

Kalimi i Kroacisë në finale ka gëzuar shumë kroatët, dhe gëzimi ka prekur edhe vetë kabinetin qeveritar të Kroacisë.

Kjo pasi në mbledhjen e radhës së kabinetit qeveritar, shumica politikanëve të kabinetit kishin veshur fanellën e kombëtares kroate. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë