Loading…
Kadri Veseli nuk përmbahet, reagon pas akuzave për vrasjen e komandant ‘Drinit’
  • 07/12/2017 | 16:20

...

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka folur sot rreth akuzave ndaj tij se ai ka urdhëruar për vrasjen e komandant Drinit.


Në seancën e sotme, e cila ka filluar që nga mëngjesi, Veseli është shprehur se ka bashkëpunaur së bashku me komandant Drinin.

“Me Drinin kom nejt jo  një natë po sdi sa netë, ai ka punuar nën urdhra të mija, unë kom qenë bashkë me to, majet e Vetakut, ju që s’folni e që s’dini kurgjo, po unë besoj që njerëzit e këqij kanë abuze shumë me lirin e Kosovës, po ma i keq është ai që shitet dhe sjellë konflikt veç për një votë, dreqi ta hajë këtë politikë”, ka thënë Veseli.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë