Loading…
Kafeneja në Ferizaj mundëson pagesën me kriptovaluta
  • 06/01/2018 | 14:50

...

Një kafene në Ferizaj ka mundësuar pagesën me kriptovaluta.


“N’dritare” në Ferizaj ka filluar të marrë edhe paratë digjitale.

Kjo kafene ka filluar që pagesën e faturës ta bëjë me Bitcoin, Ripple(XRP) dhe Stelar (XLM).

Myftiu i Madh kërkon ndalimin e Bitcoinit, është i paligjshëm

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë