Loading…
Kamioni rrëzon mijëra pica në mes të autostradës gjatë transportit (Video)
  • 11/08/2017 | 12:40

...

Një gjë e tillë ka ndodhur në Little Rock, Arkansas, në mëngjes, kur një kamion derdhi ngarkesën e tij gjatë në mes të autostradës.


Sipas Associated Press, ekipet e Departamentit të Transportit mbyllën disa korsi për rreth katër orë për të pastruar rrugë.

Pamjet e helikopterit tregojnë një copëzim të madh të përbërësve të picerisë, kartonit dhe naftës që shtrihen në një hapsirë të madhe në vendin e rrëzimit, shkruan gazetametro.net

“Ka salcë picash, ka djath, është gjithëandej, në të gjithë autostradën”, tha zëdhënësi i departamentit, Danny Straessle në AP në një video lajmesh.

“Për fat të mirë, nuk kishte asnjë dëmtim”, tha Straessle. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë