Loading…
Kampioni i Premier League debakël në ndeshjen e parë (Video)
  • 12/08/2017 | 17:08

...

Chelsea ka përmbyllur pjesën e parë në mënyrë mjaft turpëruese duke u pësuar tre gola në shtëpi nga Burnley. në ndeshjen e parë të sezonit.

Gary Cahill, e ka nisur keq ndeshjen e parë të Premierligës duke u përjashtur me të kuq, për shkak të ndërhyrjes së keqe ndaj kundërshtarit në minutën e 14’ të ndeshjes.

Mysafirët shënuan gol përmes Vokes (24’ dhe 43’) dhe Ward (39’).

http://www.dailymotion.com/video/x5wrrzm

http://www.dailymotion.com/video/x5wrs0y

http://www.dailymotion.com/video/x5wrtd7

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë